arama

Damar Sözler

Damar sözler düşünmek
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tolga Yaman Tolga Yaman

Damar Sözler

Bazen size yapılanları anlamıyor, olan biteni hazmedemiyor, tam bir şey diyecekken boğazınız düğümleniyor olabilir.
Haklısınızdır ama söyleyecek bir şey bulamadığınız o anlarda susmayı tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Susmak sizi yorup üzer, ama aslında tüm yaşananlardan da siz üzülmüşsünüzdür.
Kalbiniz kırılmıştır ama yine orada tam ne söylenir o cümle nedir bilmediğinizden susmak zorunda kalabilirsiniz.
Size tüm bunları geride bırakan bir cümle hazinesinden bahsedeceğiz.
Sizi üzen, kıran, kalbinize rahatsızlık veren tüm insanlara söylemek istediğiniz o bir çift sözü sizler için hazırlayan ve sizi düşünen bir damar sözler sayfası var.

Damar sözler sayfasında: kapak sözler: damar sözler: laf sokan sözler: sevgiliye sert sözler: komik sözler: bayram mesajları: şairlerden sözler gibi birçok kategoride aradığınızı kolaylıkla bulabilir istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.
Damar sözler aracılığıyla ne denir ki buna şimdi dediğiniz her olay için içinizden geçenleri siz de karşındaki insanlara yansıtabileceksiniz.
Damar sözlerin içerisinde aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir kategori, her olayın karşısında kuracağınız bir cümle var artık.
Hayatın içinde ne varsa damar sözlerde işte o malum anlarda hayatın içerisinde kurulacak tüm cümleler sizin için hazırlanmış. Ve siz hangi hissi yaşıyorsanız onu sizinle paylaşmak için çalışan bir sayfa.
Bir cümle de siz edin, içinizde kalmasın, size yük olmasın, güzel bir sözü aklınıza kazıyın diye damar sözler sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz.

https://www.kafiyedukkani.com sitesini tanıttık.