arama

İzmir’de Öğrenci Yurdu mu Arıyorsun?

İzmir'deki Öğrenci Yurtları
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tolga Yaman Tolga Yaman

Artık İzmir’de bulunan tüm öğrenci yurtlarını tek bir adreste bulabilirsiniz. Türkiye’nin en köklü üniversitelerinin yer aldığı İzmir her yıl binlerce öğrenciyi ağırlıyor. Peki bu kalabalık şehirde doğru yurdu nasıl bulabiliriz? Tamamen yurt arayan öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış olan İzmir Yurt Rehberi, İzmir’deki tüm öğrenci yurtlarının adres, telefon, konum bilgisi, oda özellikleri ve fiyatları gibi bir çok veriyi değerli öğrencilerle buluşturuyor. Bunun yanı sıra öğrenci yurtlarına yapılan yorumları görebiliyor ve yorum yapabiliyorsunuz.

İzmir’de bulunan yurtları, Erkek Öğrenci Yurtları ve Kız Öğrenci Yurtları olarak 2 kategori altında bulabilirsiniz. Ardından kategori sayfasından ilçe seçmeniz yeterli. Hepsi bu kadar. Artık okulunuzun etrafındaki tüm yurtlar tek bir sayfada. Hem de fiyatları, iletişim bilgileri ve özellikleri ile birlikte. Bu arada unutmadan ekleyeyim. Ege Üniversitesi Bornova, 9 Eylül Üniversitesi Buca ilçelerine bağlı.

Ege Üniversitesi’ne en yakın yurtlar, 9 Eylül Üniversitesi’ne en yakın yurtlar, İzmir öğrenci yurtları ve daha yüzlercesi.  

Eğer İzmir’de bir üniversite kazandıysanız gelmeden önce izmiryurtrehberi.com sitesini mutlaka ziyaret edin. Konforunuza ve bütçenize uygun öğrenci yurdunu bulabileceğiniz, İzmir’in ilk ve tek yurt rehberi izmiryurtrehberi.com.

İzmir’deki tüm yurt bilgilerinin bulunduğu, https://izmiryurtrehberi.com tüm öğrencileri bekliyor.